3M™ Littmann® Classic II, fonendoskop pre dojčatá

  • Dostupné možnosti
  • | Vyberte možnosti produktov pre ID.

Obojstranný rezonátor s malou 2,7cm membránou je ideálny pre pediatrických pacientov.

Univerzálna konštrukcia rezonátora umožňuje vysokú akustickú citlivosť s pohyblivou membránou aj otvoreným zvonom.

Nechladiaci okraj a membrána poskytujú pohodlie pre pacienta.

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
  • Obojstranný rezonátor s malou 2,7cm membránou je ideálny pre pediatrických pacientov
  • Univerzálna konštrukcia rezonátora umožňuje vysokú akustickú citlivosť s pohyblivou membránou aj otvoreným zvonom
  • Nechladiaci okraj a membrána poskytujú pohodlie pre pacienta
  • Ušné vložky s mäkkou výstelkou vynikajúco filtrujú hluk a pohodlne sa nosia
  • Náhlavnú časť možno jednoducho nastaviť podľa individuálneho pocitu pohodlia. Ušné rúrky sú anatomicky prispôsobené tvaru zvukovodu

Fonendoskop 3M™ Littmann® Classic II pre dojčatá vychádza z osvedčeného dizajnu fonendoskopov Littmann Classic. Je to spoľahlivý, odolný klinický nástroj na fyzikálne vyšetrenie, monitorovanie a diagnostiku najmenších pacientov.

Fonendoskop 3M™ Littmann® Classic II pre dojčatá je navrhnutý špeciálne pre najmenších pacientov. Poskytuje vysokú akustickú citlivosť na vysoko- aj nízkofrekvenčné zvuky vďaka obojstrannému rezonátoru. Používajú ho zdravotnícki profesionáli aj študenti na identifikáciu, počúvanie a štúdium srdcových, pľúcnych a iných telesných zvukov pri fyzikálnom vyšetrení a diagnostike neonatologických pacientov. Napnutie náhlavnej súpravy sa jednoducho nastavuje podľa veľkosti hlavy a pocitu pohodlia stlačením alebo roztiahnutím ušných rúrok. Priľnavé ušné vložky s mäkkou výstelkou sa prispôsobia každým ušiam a umožňujú vynikajúce odfiltrovanie akustického šumu a pohodlné nosenie. Ušné vložky sa nasadzujú na konce ušných rúrok veľmi pevne a z bezpečnostných dôvodov ich je veľmi ťažké odstrániť. Odolné hadičky najnovšej generácie si zachovávajú svoj tvar a ohybnosť aj po zložení do vrecka. Životnosť fonendoskopu je dlhšia, keďže má zvýšenú odolnosť voči mastnote z pokožky a alkoholu, a tvorba nežiaduceho zafarbenia je menej pravdepodobná. Hadičky najnovšej generácie neobsahujú latex, čo je výhoda pre citlivých zdravotníkov aj ich pacientov. A aby bolo chránené zdravie ľudí aj životné prostredie, hadičky najnovšej generácie neobsahujú ani ftaláty. Neonatologické fonendoskopy Classic II sa vyrábajú v USA a majú konzistentnú kvalitu.

Špecifikácie

Zdroje