Voľba odborníka: Fonendoskopy Littmann


 • Detailná snímka pediatrickej strany fonendoskopu 3M Littmann Cardiology III s logom kvality Littmann.

  Tu nájdete dôvody, prečo sú fonendoskopy 3M™ Littmann® také výnimočné.

  Každý fonendoskop Littmann prináša špičkové inovácie, technické spracovanie, pokročilé materiály, dokonalé opracovanie – a vysokú mieru konzistentnej kvality, ktorú iné značky nedokážu okopírovať.

  Naše interné testy ukázali, že medzi individuálnymi kusmi fonendoskopov z rovnakého modelového radu od iných značiek existujú veľké rozdiely, čo sa týka úrovne prenosu zvuku, hmotnosti aj kvality výroby. Fonendoskopy Littmann sú skonštruované veľmi konzistentne v súlade s prísnymi pravidlami výrobných postupov a kontroly kvality. To znamená, že akýkoľvek vami vybraný fonendoskop Littmann vám poskytne konzistentne vysokú úroveň fungovania.


Od rezonátora až po ušné vložky – prečo sú fonendoskopy Littmann také výnimočné:

 • Okrúhla azúrová ikona rezonátora fonendoskopu Littmann so zvukovými vlnami.

  1. Vysoká akustická citlivosť závisí od konkrétneho modelu, či ide o všeobecnú lekársku prehliadku alebo podrobnú diagnostickú auskultáciu.

 • Okrúhla azúrová ikona nastaviteľnej membrány fonendoskopu Littmann.

  2. Nastaviteľné membrány sú vynález spoločnosti 3M, ktorý umožňuje počúvať zvuky rôznych frekvencií bez nutnosti otáčať rezonátor.

 • Okrúhla azúrová ikona ušnej vložky fonendoskopu Littmann s mäkkou výstelkou.

  3. Priľnavé ušné vložky s mäkkou výstelkou sa prispôsobia každým ušiam a umožňujú vynikajúce odfiltrovanie akustického šumu a pohodlné nosenie. Ušné vložky sú pevne a bezpečne nasadené na ušné hadičky.

 • Okrúhla azúrová ikona ušných hadičiek fonendoskopu Littmann.

  4. Nastaviteľnú náhlavnú časť možno jednoducho prispôsobiť podľa individuálneho pocitu pohodlia. Zahnuté ušné hadičky sa zarovnajú s vašimi zvukovodmi a dosiahne sa pohodlné nosenie a maximálny prenos zvuku.

 • Okrúhla azúrová ikona rozvetvených hadičiek fonendoskopu Littmann.

  5. Hadičky novej generácie majú vyššiu odolnosť voči mastnote z pokožky a čistiacemu alkoholu, dlhšiu životnosť a menšiu náchylnosť na tvorbu škvŕn. Nie sú vyrobené z latexu z prírodného kaučuku a neobsahujú ftaláty.

 • Okrúhla azúrová ikona rezonátora fonendoskopu Littmann.

  6. Presné rezonátory sú skonštruované tak, aby poskytovali vynikajúcu kvalitu zvuku a zároveň odolávali nárazom, poškrabaniu a chemikáliám pri každodennom používaní.

 • Okrúhla azúrová ikona číselníka váhy ukazujúceho nízku hmotnosť.

  7. Nízka hmotnosť. Fonendoskopy Littmann patria medzi najľahšie fonendoskopy na trhu zdravotníckych pomôcok. Každý komponent prispieva svojou pevnosťou a ľahkou hmotnosťou bez obetovania kvality zvuku.